.

(همیشه در کنار شمائیم)

محاسبه قیمت نرم افزار


انتخاب نرم افزار :

لطفا ابتدا نوع سایت مورد نظرتان را از بخش انتخاب نرم افزار در بالا برگزیده و سپس گزینه های مورد نیازتان را در بخش زیرین علامت گذاری کرده و در پایان دکمه محاسبه قیمت را بفشارید تا نرم افزار هزینه های راه اندازی وبسایت با مشخصات درخواستی شما را محاسبه نماید. گزینه هائی که با رنگ سبز علامت گذاری شده به صورت پیشفرض و همراه هسته اصلی نرم افزار می باشد و هزینه آن قابل حذف نیست.

ماژول های مدیریت پایگاه داده،خبرنامه اعضا،پیام خصوصی، مدیریت فایل ها پوشه ها،ثبت عملکرد مدیران،SEO،منوساز پیشرفته،ساخت محتوا و صفحات نامحدود،و ویرایشگر متن پیشرفته

این افزونه این قابلیت را داراست که نسخه ی موبایل کاملا بی نقص از سایت شما را طراحی و در اختیار کاربران شما که با موبایل وارد سایت می شوند قرار دهد.

قالب دلخواه توسط کارفرما با فرمت PSD به طراح تحویل داده شده و توسط کارشناس طراحی می گردد. در این صورت قالب کاملا اختصاصی بوده و کارشناس حق کپی برداری از روی قالب را ندارد.

با استفاده از این ماژول می توانید به راحتی و بصورت کاملا مبتنی بر وب و بدون نیاز به هرگونه ابزار جانبی، اخبار و سایر اطلاعات خبری را تولید، ویرایش و منتشر کنید. این ماژول همچنین امکان دسته بندی خروجیهای متناسب با نوع خبر، آرشیو و RSS را دارا می باشد.

ارسال نظرات Comment با امکان سانسور کلمات و تائید توسط مدیر

ارائه تمام امکانات موجود در تالارهای گفتگو (Forum) استاندارد

RSS روشی استاندارد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات می باشد و ماهیت خبری پورتال ها و وب سایت ها است.

قابلیت پخش فیلم و موزیک با فرمت SWFو FLV به صورت آنلاین

مکان لینک تصاویر به صفحات و یا وب سایت های دیگر و نمایش تصاویر انتخابی بصورت اسلاید در صفحه اصلی سایت همراه با افکت های مناسب

برای ارائه پیام ها و اطلاعیه های متنی و تصویری در پورتال از این ماژول استفاده می شود که معمولاً در صفحه نخست پورتال نمایش داده می شوند. پیام ها بصورت اسکرول عمودی و افقی نمایش داده می شوند و همچنین امکان استفاده از تصویر در پیامها ، از امکانات این ماژول می باشد.

ماژول پرسش و پاسخ امکان ارتباط دو طرفه و پویا با مدیران سایت و کاربران را فراهم می سازد. نکته قابل توجه این است که به مرور زمان به تعداد پرسش و پاسخها افزوده شده و می توان از آن به عنوان مرجعی ارزشمند برای استفاده کاربران سایت و پورتال بهره جست.

این بخش از سایت معمولا لینک به سایتهای همکار و یا سایتهایی که با موضوع سایت ما ارتباط موضوعی دارند را نگهداری می کند

امکان طرح سوال و نمایش نظرات در سایت یا به صورت خصوصی

مدیریت تماس ها و ارسال ایمیل به مدیریت

این ماژول به شما امکان می دهد که به راحتی به تولید و انتشار آلبوم تصویری در پورتال خود اقدام کنید. همچنین امکان دسته بندی عکسهایی که از طریق بخش رسانه به پایگاه ارسال می شوند را به راحتی و در عرض چند دقیقه ممکن می سازد.

امکان جستجوی بر اساس کلمات در تمام صفحات

پخش موزیک دلخواه با تنظیم رنگ و نوع پلیر آن در پس زمینه سایت

این اطلاعات کمک بزرگی به مشخص شدن محبوبیت سایت، صفحات و محتوای پربیننده، کلید واژه های مؤثر و پرطرفدار می نماید و مدیریت سایت و پورتال را ارتقاء می بخشد.

فیلدهای اطلاعاتی بر حسب نیاز کارفرما تغیین و طراحی میشود. این ماژول با ماژول گالری تصاویر و یا در صورت لزوم با ماژول محصولات (محصولات استفاده شده در هر پروژه) نیز در ارتباط است و علاوه بر امکان الصاق عکس برای هر پروژه، امکان الصاق آلبوم تصاویر پروژه نیز وجود دارد.

این ماژول به شما اجازه می دهد تا فرم های سازمانی را به راحتی طراحی کنید و به صورت دسته بندی شده نگهداری نمایید. در این ماژول به راحتی می توان فیلدهای داخلی فرم را از بین انواع داده ای پیش فرض تعیین نمود، آنها را دسته بندی کنید.

این ماژول امکان اضافه کردن چندین زبان به سایت را به مالکین وب سایت میدهد. این ماژول پیش نیاز وب سایت های چند زبانه است. طراحی به ازای هر زبان جدید ۵۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

ساخت انواع آزمون های چند گزینه ای و زمان دار به صورت آنلاین با قابلیت تصحیح و ارسال نتیجه برای کاربران و مدیر سایت

از طریق این ماژول می توانید به سادگی محصولات خود را در بخش معرفی محصولات دسته بندی نموده و مشخصات هر محصول به همراه قیمت و فایل های مرتبط با آن را در دسترس کاربران پورتال قرار دهید. تمامی امکانات و مورد نیاز جهت معرفی محصول در نظر گرفته شده تا کامل ترین اطلاعات در اختیار کاربر قرار گیرد.

بروز رسانی وبسایت و ورود دیتای متنی وبسایت شما (این امکان برای مشتریانی در نظر گرفته شده که وقت کافی جهت بروز رسانی سایت خود را ندارند )

شما می توانید از طریق این ماژول پیام خود را به فارسی و انگلیسی در هر زمان، به مخاطبین خود به صورت انفرادی یا دسته ای ارسال نمایید. به عنوان مثال پیام های مربوط به مناسبت ها ، اطلاع رسانی برای مدیران یا کارکنان یک سازمان ، پیام های تبلیغاتی و .... ارسال و دریافت پیام کوتاه از طریق اتصال این ماژول به سرورهای شرکت طرف قرارداد با شرکت مخابرات ایران صورت می گیرد.

این سرویس یکساله وبا بالاترین کیفیت ارائه می گردد . شامل ۵۰۰مگابات هاست لینوکس و یک دامنه com و یک دامنه ir اختصاصی می باشد.