نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی مرلی

نرم افزار مدیریت محتوا اختصاصی مرلی ، یک نرم افزار راه اندازی وبسایت بومی و ایرانی است که امکان راه‌اندازی وب سایت داینامیک را با کاربری ساده و کاملاً ایرانی برای شرکت ها و سازمان های خود فراهم میکند.بسیاری از سازمان‌ها برای راه اندازی وب سایت خود مایل به استفاده از کد ها و نرم‌افزارهای آماده یا به اصطلاح اپن سورس نیستند و استفاده از نرم‌افزارهای بومی که تعدادشان محدود است ،بعضا هزینه‌های سنگین را به سازمان تحمیل می‌کند. ما در اپال وب  با راه اندازی سایت ساز بومی ایرانی مرلی با قیمت مناسب و کاملا بومی با کاربری ساده این امکان را به شما خواهد داد که از تمامی امکانات موجود در یک وبسایت تخصصی بهره برده و برای توسعه آن دغدغه ای نداشته باشید.

نرم افزار مدیریت محتوا اختصاصی
نرم افزار مدیریت محتوا اختصاصی

سرعت بسیار بالا

حذف کد های اضافی و بالا رفتن سرعت سایت

توسعه پذیری

افزودن امکانات جدید که در بقیه سیستم ها وجود ندارد

امنیت بسیار قوی

اختصاصی بودن کد ها

سیستم مدیریت محتوای اختصاصی مرلی

مرلی هیچگونه محدودیتی در سفارشی سازی ، توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی – امنیتی ( که از عمده دغدغه ها و خواسته های اکثر مشتریان می باشد)  ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.سیستم مدیریت محتوای مرلی در طی این چند سالی که از عمر آن می گذرد به عنوان ابزار اصلی در طراحی و راه اندازی وب سایت ها و پورتال های اطلاع رسانی مورد استفاده قرار گرفته و می گیرد، و در طی این مدت با توجه به نیازهای روز و سفارش مشتریان توسعه پیدا کرده و امکانات جدید به آن اضافه شده است و این روال همچنان ادامه دارد. در مجموع تا کنون 45 ماژول برای سیستم مدیریت محتوای مرلی تولید شده است که بخشی از آن ها بصورت سفارشی در پروژه های مختلف تولید شده است و بدلیل اینکه کاربری عمومی نداشته اند در نسخه پورتال در نظر گرفته نشده اند.

سوالات متداول

سیستم مدیریت محتوای اختصاصی مرلی چیست؟

سیستم مدیریت محتوای مرلی  یک سامانه مدیریتی است که امکانات فوق العاده ای را در اختیار متولیان سایت و پورتالها قرار می دهد. این نرم افزار در واقع یک هسته کنترل کننده مرکزی است که امکان تولید و توسعه بخشهای مختلف متناسب با نیاز یک پایگاه را فراهم می سازد. به عنوان مثال می توانید آن را مانند یک بورد مادر تصور کنید که امکان نصب کارتهای توسعه و بهره برداری از امکانات آنها را به شما می دهد.

نقطه قوت cms اختصاصی مرلی در چیست؟

یکی از نقاط قوت سیستم مدیریت محتوای مرلی در مقایسه با بسیاری از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار این است که تولید این نرم افزار از A تا Z ( از سال 1386 تا کنون ) در مجموعه آکو صورت گرفته است و فارسی شده نرم افزارهای آماده خارجی و یا بخشی از آن نمی باشد، لذا هیچگونه محدودیتی در سفارشی سازی ، توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی – امنیتی ( که از عمده دغدغه ها و خواسته های اکثر مشتریان می باشد)  ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.

هزینه نرم افزار مدیریت محتوا چقدر است؟

از نظر هزینه هر ماژول با توجه به نقش آن در نرم افزار و همچنین زمان و هزینه تولید آن، طبق تعرفه هزینه مشخصی در نظر گرفته شده است که معمولاً هزینه طراحی و راه اندازی وب سایت ها طبق آن تعرفه محاسبه و ارائه می گردد و برای پورتال ها که دارای همه ماژول های نرم افزار مرلی می باشند، هزینه مشخصی در نظر گرفته شده است که در حدود 15% پایین تر از هزینه مجموع تمام ماژول ها در تعرفه می باشد.

آیا نمونه کار cms اختصاصی موجود است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از نرم افزار لطفا با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت دمو لطفا با ما تماس بگیرید

02188612035