کاتالوگ هوشمند

امروزه انواع مختلف کسب و کار ها جهت معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات خود علاوه بر چاپ و توزیع کاتالوگ های کاغذی از کاتالوگ های دیجیتال یا pdf هم استفاده می کنند. همه ی این امکانات کاتالوگ های هوشمند قادر خواهند بود به صورت ابزاری پیشرفته برای پرزنت خدمات و محصولات برای کاربران فراهم آورد که همین باعث بهبود بستر دیجیتال کسب و کارها خواهد شد.کاتالوگ ها برای ایجاد انگیزه و رغبت بیننده نسبت به محصولات طراحی می گردند ، کاتالوگ های الکترونیکی به دلیل داشتن ظرفیت های لازم در طراحی می توانند نسبت به کاتالوگ های چاپی جذابتر باشند و در نتیجه مخاطب را بیش از بقیه مجذوب خود کنند.

 

ارسال سریع و کم هزینه

به سادگی می توانید کاتالوگتان را برای مخاطبان ارسال کنید

امکان بروزرسانی آسان

میتوانید کاتالوگ هوشمند خود را ویرایش و بروزرسانی کنید

کاربری آسان

کاتالوگ دیجیتال برای مخاطبان جذاب بوده و دسترسی به بخش های کاتالوگ آسان است.

مزایای کاتالوگ هوشمند

از جمله مزایای کاتالوگ های الکترونیکی ، نسبته به کاتالوگ چاپی می توان به این موارد اشاره نمود :
• در دسترسی بیشتر نسبت به کاتالوگ های چاپی، به دلیل گسترش روزافزون انسان در استفاده از اینترنت ، کاتالوگ های الکترونیکی به شیوه ای راحتتر در دسترس قرار می گیرند و محدودیتی ندارند.
• سرعت رساندن کاتالوگ ها به دست مخاطب از روش سنتی بیشتر است و نیازی به شخص سومی برای انجام اینکار وجود ندارد چرا که بدون واسطه کاتالوگ در دست مخاطب قرار می گیرد.
• استفاده از جلوه های گرافیکی برای هرچه بهتر شدن کاتالوگ
• به دلیل آنکه کاتالوگ های گرافیکی چاپ نمی شوند در مصرف کاغذ و در نتیجه حفظ محیط زیست موثر هستند.

سوالات متداول

محدودیت در ارسال و انتشار کاتالوگ هوشمند وجود دارد؟

میتوانید کاتالوگ دیجیتال خود را در کثری از ثانیه برای هزاران نفر ارسال کنید. فقط کافیست تصمیم بگیرید که از چه طریقی می‌خواهید اسمارت کاتالوگتان را برای آنها ارسال کنید؟ شبکه های اجتماعی، پیام رسانهای الکترونیکی، اس ام اس، USSD کد ، ایمیل و …

اسمارت کاتالوگ را میتوان در نمایشگاه‌ها و شوروم‌ها انتشار کرد؟

برای انتشار و ارسال اسمارت کاتالوگ در نمایشگاه‌ها، سمینارها و شورم های شما راه‌حل‌ هایی وجود دارد تا با کاتالوگ هوشمندتان، مخاطبانتان را شگفت‌زده کنید.

امکان بارگزاری کاتالوگ هوشمند در سایت وجود دارد؟

بله.کاتالوگ هوشمند را میتوان در همه محیط ها انتشار داد.

هزینه های اسمارت کاتالوگ به چه صورت است؟

شما برای اسمارت کاتالوگ فقط یکبار هزینه می کنید. این موضوع باعث می شود شما از پرداخت هزینه‌های چاپ و تکثیر کاتالوگ بی نیاز شوید و از داشتن یک کاتالوگ با تیراژ بی نهایت لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت دمو لطفا با ما تماس بگیرید

02188612035