نرم افزار فروش بلیط TicketLine

خرید صندلی در جایگاه مناسب در هر همایش یکی از دغدغه‌های شرکت‌کنندگان در هر رویداد محسوب می‌شود این‌موضوع که صندلی مورد نظر خود را قبل ‌از شروع همایش یا رویداد انتخاب کنید باعث احساس آرامش بیشتر برای شرکت ‌کننده در هر رویداد می‌باشد.تیکت لاین یک وب سایت جهت خرید و فروش و رزرو صندلی همایش ،سمینار و رویداد به صورت آنلاین است بعد از خرید آنلاین صندلی رویداد از روی پل سالن همایش برای شما بلیط اختصاصی صادر می‌شود. با استفاده ازتیکت لاین جایگاه مورد نظر خود را قبل از برگزاری همایش انتخاب می کنید و از قیمت های مختلف جایگاه و زمان و آدرس همایش مطلع می گردید. همچنین با مشاهده اطلاعات کامل رویداد و ویدیو های تبلیغاتی با سخنرانی و محتوای رویداد آشنا می شوید.

نرم افزار فروش بلیط همایش و کنسرت
نرم افزار فروش بلیط اختصاصی کنسرت

رزرو صندلی مهمانان ویژه

امکان رزرو صندلی های مهمانان ویژه همایش

امکان چک بلیط

امکان چک بلیط با نرم افزار بارکد خوان موبایلی

اطلاعات ثبت نام کنندگان

ارائه اطلاعات ثبت نام کنندگان درپنل اختصاصی

نرم افزار فروش بلیط

نرم افزار فروش بلیت همایش

امکان رزرو هر صندلی در رویداد توسط برگزارکنندگان و قیمت‌گذاری متفاوت در هر ستون و ردیف از دیگر خصوصیات منحصربه‌ فرد سامانه فروش بلیط همایش می‌باشد. دریافت کارمزد مناسب نسبت‌ به تعداد فروش صندلی هر همایش بعد از برگزاری رویداد از دیگر مزایای استفاده از نرم افزار فروش بلیط تیکت لاین است که هیچ هزینه اضافی و خارج از درآمد ایجاد شده برای شما را در پی نخواهد داشت. همچنین در صورت اجاره کردن نرم افزار فروش بلیت همایش تیکت لاین،این امکان برای شما فراهم میگردد که نرم افزار را بر روی وب سایت و دامنه اختصاصی خود همراه با پشتیبانی فنی رایگان قرار داد.از دیگر ویژگی های نرم افزار تیکت لاین امکان حضور تیم چک بلیت در روز همایش و چک کردن بلیت ها با نرم افزار بارکدخوان موبایلی میباشد.

سوالات متداول

گزارش فروش بلیط آنلاین رویداد برای برگزار کننده به چه صورت است؟

بعد از ثبت مشخصات اولیه برگزارکننده و تعریف سالن‌ها، پروفایل اختصاصی برای برگزارکنندگان همایش ایجاد می‌شود که در هر مرحله با مراجعه به قسمت گزارش ها در هر ساعت از شبانه ‌روز امکان رؤیت صندلی‌های فروش‌ رفته در همایش و رویداد امکان‌پذیر می‌باشد.

نحوه اطلاع رسانی همایش برای خرید بلیت به چه صورت است؟

 اطلاع‌ رسانی پیامکی هنگام ثبت نام شروع همایش ، شما را برای شرکت در رویداد راهنمایی خواهد کرد.

امکان گذاشتن کد تخفیف وجود دارد؟

بله. امکان بهره گیری از تخفیفات از دیگر امکانات این وبسایت محسوب می‌شود.

صدور و چک بلیت آنلاین همایش به چه صورت است؟

با استفاده از یک بارکد اختصاصی ایجاد شده در هر بلیت و استفاده از نرم افزار بارکدخوان موبایلی ، چک بلیت  به‌ صورت فیزیکی امکان پذیر خواهد بود.

بارکدخوان نرم افزار فروش بلیت

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت دمو لطفا با ما تماس بگیرید

02128427475