طراحی سایت

داشتن یک وبسایت برای هر کسب و کاری در کشور های توسعه یافته امری بدیهی محسوب میشود.امروزه با پیشرفت تکنولوژی این نیاز در کشور های در حال توسعه مثل کشور عزیزمون ایران هم رو به فزونی نهاده و کسب کار هایی که دیر تر وارد این گردونه بشن قطعا در آینده بازار سهم کمتری رو خواهند داشت .یکی ازدلایل داشتن یه وبسایت خوب رو میشه به صرفه بودن هزینه های راه اندازیش نسبت به سایر تبلیغات دانست.دلیل دیگر این هست که یکبار هزینه می کنید و سالها از این تبلیغ پایدار استفاده می کنیدمزیت دیگه جهانی بودن تبلیغ شماست . هرتبلیغی چه گرون قیمت و چه ارزون قیمت از تبلیغات تلویزیونی بگیر تا چاپ بنر و بیلبرد همه تاریخ مصرف محدود داره و بعضا هزینه های سرسام آور . محدوده اثر بخشی هر کدوم هم محدود به زمان و بیندگان خاص میشه .شما با راه اندازی یک  وبسایت پویا در تمام نقاط شهر و کشور به صورت 24 ساعته در دسترس مخاطبین هستید.

طراحی سایت

طراحی واکنش گرا

ریسپانسیو بودن برای تمامی دستگاه ها

افزایش بازدید سایت

استفاده از ابزارهای بهینه سازی(SEO)

طراحی برای هر سلیقه

طراحی قالب اختصاصی و حرفه ای

طراحی سایت شرکتی

 طراحی وب سایت حرفه ای اپال

ما چند تا مزیت عمده نسبت به سایر همکارانمان داریم , شرکت ها و اشخاص زیادی با قیمت ها بسیار بالا و گاها خیلی کم مبادرت به راه اندازی وبسایت میکنند که این تفاوت قیمت علل مختلفی دارد .فارغ از توضیح این تفاوت ها ما پکیچ هایی رو برای مشتریانمان آماده کردیم که قیمتی منصفانه نسبت به خدمات ارائه شده دارند.علاوه بر این کارشناسان فنی ما که بیش از 15 سال سابقه تولید انواع وبسایت های تجاری و شخصی و فروشگاهی را دارند در تمام مراحل کار درکنار شما با کمال میل آماده انتقال تجربیات خود میباشند . افزون  بر راه اندازی وبسایت شما اپال وب گستر دهها خدمت مجازی دیگر را ارائه می کند که شما را در پیشبرد اهدافتان یاری می کند. پشتیبانی فنی یکساله از محصولات و وبسایت های تولیدی ، پاسخ گوئی شبانه روزی به سوالات و مشکلات مشتریان وصداقت در ارائه خدمات از دیگر افتخارات ما برای ارائه سرویس های باکیفیت به شما مشتری گرامیست.

سوالات متداول طراحی سایت

آیا سایت طراحی ده در آینده قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟

بله. با توجه به اینکه در شرکت اپال وب  طراحی سایت به صورت داینامیک و اختصاصی انجام می‌شود امکان تغییر و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.

آیا بعد از اتمام طراحی سایت ویرایش سایت توسط مشتری امکان پذیراست؟

بله. امکان ویرایش قسمت‌های مختلف سایت توسط مشتری وجود دارد. بدین منظور یک فیلم آموزشی برای مشتریان سایت اختصاصی، توسط اپال وب تهیه و ارائه می‌گردد تا مشتری بتواند تغییرات لازم را شخصا اعمال کند.

امکان طراحی سایت اختصاصی وجود دارد؟

بله.تیم حرفه ای اپال وب با داشتن دانش فنی و تخصصی خود میتواند سایتی اختصاصی با طراحی اختصاصی برای شما آماده کند.

قیمت طراحی وب سایت در اپال وب چقدر است؟

طراحی وب سایت یک پروسه کاملا سفارشی و مختص شماست. همانطور که شما برای ارایه خدمات سفارشی به مشتریان خود قیمت مشخصی ندارید تا از نیازهای آنها مطلع شوید ما هم نیاز داریم انتظارات شما را بشنویم، بخوانیم یا تحلیل کنیم تا بتوانیم به شما زمان و هزینه درستی ارایه نماییم.

سایت شرکتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت دمو لطفا با ما تماس بگیرید

02188612035